Mám v plánu být tu dalších padesát let - jen tak mohu stihnout všechny ty krásné věci, co jsem si naplánovala - naučit se francouzsky, pěstovat hortenzie, péct ten nejlepší kváskový chleba a bagety (jak jinak než poctivé francouzské), navštívit Toskánsko, vrátit se ještě alespoň jednou na skok do Londýna, který mě absolutně očaroval. trávit hodiny a hodiny v italských restauracích a kavárnách, snít a milovat všechny, co milují mě..a ještě musím stihnout vyrobit tu nejdokonalejší makronku...ale to je práce asi na víc životů.. 

...a vaše spokojenost je pro mě tím nejdůležitějším...

Miluju černobílé fotky, smích a svůj život...

"Those who don´t believe in magic will never find it"

Roald Dahl

"VŠE, CO NÁS OKOUZLUJE, NÁS TAKÉ VEDE A CHRÁNÍ"

"OSUD? ne, v ten nevěřím - život máme výhradně ve svých rukou - a to je báječné!"

"Mon Macaron Mon Amour" byl název mé malé firmy, kterou jsem před deseti lety založila. V překladu znamená "Moje makronka, moje láska" a měla napovědět, že makronky jsou pro mě skutečnou láskou a že do každé jediné makronky, kterou vyrobím, vložím kus sebe. Makronky jsou pro mě filozofií sladkého života a právě tuto filozofii bych ráda předala dalším nadšeným cukrářkám a cukrářům - proto jsem vytvořila tento praktický kurz, který je na českém trhu jedinečný svým obsahem, kompletností i celkovým konceptem.

Věřím, že dokážu zodpovědět i tu nejvšetečnější otázku! Miluji kvalitní suroviny, řemeslnou výrobu, tradiční postupy a receptury a právě toto jsou základní stavební kameny mého sladkého podnikání. Jen tak mohou vzniknout makronky, které jsou symbolem luxusu, umí vykouzlit úsměv na tváři, jsou krásným dárkem i sladkým štěstím. 
Jmenuji se Blanka a naučím vás péct dokonalé francouzské macarons...

Dnes je v názvu firmy slůvko "ateliér" - to proto, že cukrářské řemeslo považuji za tvorbu, za formu umění a navíc jsou pro mě makronky skutečnou esencí Paříže a ta je ateliérů plná! Domnívám se, že pokud jsou ve vašem životě makronky a láska, pak vám nic nechybí! Přísahám!

Věříte v lásku na první pohled? Já ano! Já a macarons, to je skutečná láska trvající již více než deset let, přesně od chvíle, kdy jsem svou první makronku ochutnala na pařížském letišti v butiku cukrářského domu Ladurée Paris. Tehdy jsem pověsila na hřebík překladatelství německého jazyka a s nepopsatelnou vášní se vrhla do pečení tohoto francouzského minidezertu. V rukou mám za tu dobu již bezmála čtvrt milionu upečených makronek a více než jeden tisíc spokojených klientů, kteří se pravidelně vracejí pro svou malou dávku Paříže. Ochutnejte i vy poklady z mé sladké dílny, ochutnejte Paříž. Je sladká víc, než si dokážete představit!

Dotkněte se se mnou Paříže...

střípky z mého života

Jsem...

...matkou dvou úžasných dětí...- 
Karolku už znáte.

...milovnice makronek.

...kavárenský povaleč.