ANATOMIE MAKRONKY

4,5 cm

3,5 cm

hmotnost: 

Skořápka z mandlové mouky

Makronky jsou přirozeně bezlepkový dezert, vyrobený ze 100% mandlové mouky 

DOPORUČENÍ K DEGUSTACI: Makronky z Ateliéru Mon Macaron by měly být spotřebovány do 4 dnů ode dne výroby. Všechny chutě i vůně si nejlépe uchovají svou kvalitu při skladování v chladu při teplotě do +4 ̊C. Před konzumací ponechte makronky alespoň 10 minut při pokojové teplotě – makronka zvláční a naplno se rozvine její chuť a textura. 

chuť

Krém definující c

Krém definující chuť makronky

 23 g

"CÉLESTE INSPIRÉ"

Rebarbora, jahody & maracuja

Maracujový mousseline lehoučký jako vánek dokonale podtrhuje chuť rebarbory a jahod, které jsou srdcem makronky. Fascinující spojení tří výrazných chutí - jedním slovem ZÁZRAK z dílny monsieur Pierra Hermého.

3,7,8,12

Kolekce 2024

40,-/kus 

Limitovaná edice duben-červen

*

*

EDITH

Cassis - černý rybíz

Bobulky tohoto nejobyčejnějšího ovoce mají výraznou chuť a krém z nich vyrobený je přesně takový - výrazný a jednoduše dokonalý.

COCKTAIL ROUGE

MALINA & LIČI

Exotické liči dokáže svou jedinečnou chutí navodit pocit léta a ve spojení s malinami vznikl koktejl par excellence. 

JARDIN FRAISE & ROSE

JAHODOVÁ ZAHRADA

Jen růže voní víc než jahody - nebo opačně? Květinové dezerty jsou ve světě velmi oblíbené, tak pootevřete vrátka, vstupte do růžové zahrady a ochutnejte toto fascinující spojení! 

3,6,7,8

3,6,7,8

3,6,7,8

40,-/kus 

Stálá nabídka 2024

40,-/kus 

MANGUE DIVINE

ÓDA NA MANGO

Mangová ganache vyrobená z francouzského pyré značky Boiron je zárukou maximálního chuťového požitku.

CITRONNÉ

BERGAMOT & LIMETKA

Bergamot - sladký citrón pěstovaný hlavně na Sicílii je velmi lahodné chuti, v kombinaci s kůrou z bio limetek vytváří úžasnou citrusovou chuť. A ta vůně!!

CRÊPE SUZETTE***

POMERANČOVÝ KARAMEL & GRAND MARNIER***

Další návštěva Paříže a další objekt mé vášně - flambované palačinky a pomerančový karamel ukryté v makronce, neboli nová inspirace u Pierra Hermého 

3,6,7,8

3,6,7,8

3,6,7,8 ***obsahuje alkohol

PROSECCO d*OR***

ZLATÉ PROSECCO***

Pozlacená jedlým zlatým prachem, s nádechem patiny, vyrobená z prosecca mé oblíbené značky. Je autorská a je vážně skvělá!

TRUFFES AU CAFÉ

KÁVOVÝ LANÝŽ

Přesně můj šálek kávy - arabica a robusta v dokonalé rovnováze. Pokud jste milovníci kávy, pak je tato makronka určena právě vám! Je totiž vážně kávová!

PARISIENNE

GANACHE Z MLÉČNÉ ČOKOLÁDY

Milujete pařížskou šlehačku? Tu domácí? Pak bude tato makronka vaší favoritkou! Vyrobená z čokolády Cacao Barry ALUNGA s obsahem kakaových složek 41% pomalu taje na jazyku a je příslibem absolutního štěstí!  

3,6,7,8,12 ***obsahuje alkohol

3,6,7,8

3,6,7,8

PRALINÉ PISTACHE

Pistáciové praliné

Jemná chuť a přesto velmi výrazný zážitek - špetka soli Maldon, 100% pistáciová pasta, žádná aromata ani zvýrazňovače chuti - jen čistá chuť pistáciových oříšků.

TONKA ROYALE

TONKA FAZOLE

Její lahodná chuť je skutečně hodna královské pocty! Smyslná vůně vás nenechá v klidu a možná se na ni stanete závislými stejně jako já... 

LAKRIDS by JOHAN BÜLOW

lékořice z dánska

"Pravděpodobně nejlepší lékořice na světě" - přesně tato slova stojí na každé zásilce lékořice, která z Dánska dorazí..ach ano, je fantastická! Není čeho se bát...

3,6,7,8

3,6,7,8 

3,6,7,8

CARMA NUIT BLANCHE 37%

BOŽSKÁ Bílá čokoláda 

Rozplývá se na jazyku a podlehnou ji i ti největší odpůrci bílé čokolády. Zdobená jedlou perletí ukrývá to nejlepší ze švýcarských čokolád. Jednoznačně MUST HAVE! 

CRÈME BRÛLÉE

VANILKA & karamel & flambování

Vanilkový krém, karamelové střepy domácí výroby a flambování na povrchu - jak snadno se dá zamilovat!

VANILLE BOURBON

VANILKOVÁ GANACHE

Pouhé tři ingredience a vanilkové nebe je na světě - bílá čokoláda švýcarské výroby Carma Nuit Blanche, smetana a vanilkový lusk - nic víc, nic míň.

3,6,7,8

3,6,7,8

3,6,7,8

CHOCOLAT SATINÉ

ČOKOLádový lanýž se slanými čipsy

Čokoládový samet, čokoládová láska - určena nejen čokoholikům, i když ti přesně tuší, o čem je řeč! A slané čipsy? ..jen taková malá třešinka na dortu...přesněji uvnitř dortu.

NOIX de COCO***

Kokosová ganache & Malibu

Nejjemnější chuť ze všech! Malý obláček, který se rozplyne na jazyku...obláček s kapičkou Malibu, které vám lehounce zamotá hlavu.

CAROLINE

slaný karamel

Vaše nejoblíbenější makronka nese jméno po mé dceři. Caroline plnou slaných vloček proslulé značky Maldon milujete stejně jako já svou Karolku, svou sladkou múzu! 

3,6,7,8

3,6,7,8 ***obsahuje alkohol

3,7,8,12

Složení makronkových KorpusŮ - ALERGENY

mandlová moučka, vaječný bílek, cukr, voda

Složení Krémů a náplní - ALERGENY

rebarborové pyré, maracujové pyré, mletý hřebíček, černorybízové pyré, malinové pyré, pyré z liči, jahodové pyré, mangové pyré, bergamotové pyré, kokosové pyré, kůra z bio limetek, kůra z bio pomerančů, citrónová šťáva, pektin, glukóza, invertní cukr, extrakt z květů růže, extrakt z vanilkových lusků, vanilková pasta, mořská sůl Maldon a Fleur de sel de Guérande, cukr, mletá káva, vanilkové lusky, tonka, kokos, lékořice, olej z jader bílých hroznů, glycerin, kyselina citrónová, likér Grand Marnier, likér Malibu, prosecco, smetana, máslo, sušené kokosové mléko, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sójový lecitin, živočišná želatina, přírodní vanilkové aroma, 100% pistáciová pasta, kakaová hmota, kakao, sušená smetana, sušené odtučněné mléko, strouhaná kokosová dužina, pistáciové ořechy


pistáciová moučka (praliné pistache)

Barviva:

E102*, E120, E122*, E129*, E131, E132, E133*, E150a,E155, E172, zvlhčující látka: glycerin, tapioka, sůl
barviva označená * mohou mít nepříznivý vliv na pozornost a aktivitu dětí

SEZNAM ALERGENŮ:

3 - vejce
6 - sójové boby
7 - mléko
8 - skořápkové plody
12 - oxid siřičitý a siřičitany