ANATOMIE MAKRONKY

4,5 cm

3,5 cm

22 - 25g

Skořápka z mandlové mouky

Makronky jsou přirozeně bezlepkový dezert, vyrobený ze 100% mandlové mouky 

DOPORUČENÍ K DEGUSTACI: Makronky z Ateliéru Mon Macaron by měly být spotřebovány do 4 dnů ode dne nákupu. Všechny chutě i vůně si nejlépe uchovají svou kvalitu při skladování v chladu při teplotě do +4 ̊C. Před konzumací ponechte makronky alespoň 10 minut při pokojové teplotě – makronka zvláční a naplno se rozvine její chuť a textura. 

chuť

Krém definující c

Krém definující chuť makronky

E-shop bude spuštěn V říjnu 2023. do té doby, prosím, objednávejte přes záložku "KONTAKT", nebo telefonicky/emailem:

777 32 62 93

makronky@monmacaron.cz

NYNÍ POUZE OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ

MACARONS KOLEKCE 2023

EDITH

Cassis - černý rybíz

Bobulky tohoto nejobyčejnějšího ovoce mají výraznou chuť a krém z nich vyrobený je přesně takový - výrazný a jednoduše dokonalý.

COCKTAIL ROUGE

MALINA & LIČI

Exotické liči dokáže svou jedinečnou chutí navodit pocit léta a ve spojení s malinami vznikl koktejl par excellence. 

JARDIN FRAISE & ROSE

JAHODOVÁ ZAHRADA

Jen růže voní víc než jahody - nebo opačně? Květinové dezerty jsou ve světě velmi oblíbené, tak pootevřete vrátka, vstupte do růžové zahrady a ochutnejte toto fascinující spojení! 

40,-/kus

3,6,7,8

3,6,7,8

3,6,7,8

MANGUE DIVINE

ÓDA NA MANGO

Mangová ganache vyrobená z francouzského pyré značky Boiron je zárukou maximálního chuťového požitku.

CITRONNÉ

BERGAMOT & LIMETKA

Bergamot - sladký citrón pěstovaný hlavně na Sicílii je velmi lahodné chuti, v kombinaci s kůrou z bio limetek vytváří úžasnou citrusovou chuť. A ta vůně!!

CREPE SUZETTE***

POMERANČOVÝ KARAMEL & GRAND MARNIER***

Další návštěva Paříže a další objekt mé vášně - flambované palačinky a pomerančový karamel ukryté v makronce, neboli nová inspirace u Pierra Hermého 

3,6,7,8

3,6,7,8

3,6,7,8 ***obsahuje alkohol

PROSECCO d*OR***

ZLATÉ PROSECCO***

Pozlacená jedlým zlatým prachem, s nádechem patiny, vyrobená z prosecca mé oblíbené značky. Je autorská a je vážně skvělá!

TRUFFES AU CAFÉ

KÁVOVÝ LANÝŽ

Přesně můj šálek kávy - arabica a robusta v dokonalé rovnováze. Pokud jste milovníci kávy, pak je tato makronka určena právě vám! Je totiž vážně kávová!

PARISIENNE

GANACHE Z MLÉČNÉ ČOKOLÁDY

Milujete pařížskou šlehačku? Tu domácí? Pak bude tato makronka vaší favoritkou! Vyrobená z čokolády Cacao Barry ALUNGA s obsahem kakaa 41% pomalu taje na jazyku a je příslibem absolutního štěstí!  

3,6,7,8,12 ***obsahuje alkohol

3,6,7,8

3,6,7,8

PRALINÉ PISTACHE

Pistáciové praliné

Jemná chuť a přesto velmi výrazný zážitek - špetka soli Maldon, 100% pistáciová pasta, žádná aromata ani zvýrazňovače chuti - jen čistá chuť pistáciových oříšků.

TONKA ROYALE*

TONKA FAZOLE

Její lahodná chuť je skutečně hodna královské pocty! Smyslná vůně vás nenechá v klidu a možná se na ni stanete závislými stejně jako já... 

LAKRIDS by JOHAN BÜLOW

lékořice z dánska

"Pravděpodobně nejlepší lékořice na světě" - přesně tato slova stojí na každé zásilce lékořice, která z Dánska dorazí..ach ano, je fantastická! Není čeho se bát...

3,6,7,8

1,3,6,7,8 *obsahuje LEPEK

3,6,7,8

CARMA NUIT BLANCHE 37%

BOŽSKÁ Bílá čokoláda 

Rozplývá se na jazyku a podlehnou ji i ti největší odpůrci bílé čokolády. Zdobená jedlou perletí ukrývá to nejlepší ze švýcarských čokolád. Jednoznačně MUST HAVE! 

CRÈME BRÛLÉE

VANILKA & karamel & flambování

Vanilkový krém, karamelové střepy domácí výroby a flambování na povrchu - jak snadno se dá zamilovat!

VANILLE BOURBON

VANILKOVÁ GANACHE

Pouhé tři ingredience a vanilkové nebe je na světě - bílá čokoláda švýcarské výroby Carma Nuit Blanche, smetana a vanilkový lusk - nic víc, nic míň.

3,6,7,8

3,6,7,8

3,6,7,8

CHOCOLAT SATINÉ

ČOKOLádový lanýž se slanými čipsy

Čokoládový samet, čokoládová láska - určena nejen čokoholikům, i když ti přesně tuší, o čem je řeč! A slané čipsy? ..jen taková malá třešinka na dortu...přesněji uvnitř dortu.

NOIX de COCO***

Kokosová ganache & Malibu

Nejjemnější chuť ze všech! Malý obláček, který se rozplyne na jazyku...obláček s kapičkou Malibu, které vám lehounce zamotá hlavu.

CAROLINE

slaný karamel

Vaše nejoblíbenější makronka nese jméno po mé dceři. Makronku vyrábím podle receptury Pierra Hermého a vy ji milujete stejně jako já svou Karolku, svou sladkou múzu! 

3,6,7,8

3,6,7,8 ***obsahuje alkohol

3,7,8,12

Složení makronkových skořápek - ALERGENY

mandlová moučka, vaječný bílek, cukr, voda

Složení Krémů a náplní - ALERGENY

černorybízové pyré, malinové pyré, pyré z liči, jahodové pyré, mangové pyré, bergamotové pyré, kokosové pyré, kůra z bio limetek, kůra z bio pomerančů, citrónová šťáva, pektin z citrusových plodů, NH pektin, glukóza, invertní cukr, extrakt z květů růže, extrakt z vanilkových lusků, vanilková pasta, mořská sůl Maldon a Fleur de sel de Guérande, cukr, mletá káva, vanilkové lusky, tonka, kokos, lékořice, olej z jader bílých hroznů, glycerin, kyselina citrónová, likér Grand Marnier, likér Malibu, prosecco, smetana, máslo, sušené kokosové mléko, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sójový lecitin, živočišná želatina, přírodní vanilkové aroma, 100% pistáciová pasta, kakaová hmota, kakao, sušená smetana, sušené odtučněné mléko, strouhaná kokosová dužina

*drcený biscuit: pšeničná mouka, cukr, koncentrát másla, mléčný cukr, mléčné proteiny, sůl, sladový extrakt (ječmen), pečicí prášek (tonka royale)


pistáciová moučka (praliné pistache)

Barviva:

E102*, E104*, E110, E120, E122*, E124*, E129*, E131, E132, E133*, E150a,E155, E171, E172, zvlhčující látka: glycerin, tapioka, sůl
barviva označená * mohou mít nepříznivý vliv na pozornost a aktivitu dětí

SEZNAM ALERGENŮ:

1 - obiloviny obsahující lepek
3 - vejce
6 - sójové boby
7 - mléko
8 - skořápkové plody
12 - oxid siřičitý a siřičitany